Doświadczenie

Przez wiele lat prowadziłam psychoterapię wobec osób, które „wysłał” lekarz, nie widząc żadnej somatycznej przyczyny ich dolegliwości. Problemy życiowe, trudności jakie napotykamy, nasz organizm ”manifestuje” różnymi objawami, krzycząc w ten sposób „pomóż mi, już dłużej nie wytrzymam tego napięcia”.

W ten sposób rozpoczęło się moje zainteresowanie osobami z dolegliwościami psychosomatycznymi, których źródło tkwiło w konfliktach rodzinnych, nie spełnionych ambicjach, toksycznych relacjach, trudnych sytuacjach utraty lub zakodowanych od dzieciństwa lękach.

Wieloletnie doświadczenie i umiejętność wsłuchiwania się w potrzeby drugiej osoby, znajomość mechanizmów powstawania konfliktów i skutków przewlekłego stresu powoduje, że psychoterapię traktuję jako sposób odczytania i znalezienia rozwiązania problemów dla ludzi, którzy nie chcą ich zagłuszać „małą różową tabletką” jak pisała Krystyna Janda.


Dyplomy i certyfikaty

-Dyplom magistra psychologii klinicznej Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu
-Certyfikat psychoterapeuty uprawniający do samodzielnego prowadzenia praktyki psychoterapeutycznej wydany przez PTP w Krakowie
-Specjalizacja pierwszego stopnia z zakresu psychologii klinicznej


Praktyka

-Oddział Leczenia Nerwic w Wonieściu
-Ośrodek Rehabililitacji dla Psychicznie i Nerwowo Chorych
-od 1991 - Prywatna działalność psychoterapeutyczna (jako psychoterapeuta certyfikowany przez PTP)
-od 1992 do 2008 - gabinet psychoterapii w Prywatnej Lecznicy "Certus"
Certyfikat psychoterapeuty uprawniający do samodzielnego prowadzenia praktyki psychoterapeutycznej wydany przez PTP w Krakowie.

Specjalizacja pierwszego stopnia z zakresu psychologii klinicznej.
Poznań, ul Miodowa 4